אומנים? הכירו את הדפסת דיאסק

אם אתם צלמים שאוהבים לצלם תמונות מלאות צבעים, תמונות משוגעות ובעלות משמעות רבה, הדפסת דיאסק היא בישבילכם. עם השנים, ניתן לראות את המודעות של צלמים לגבי פיתוח תמונות בשיטת הדפסה שנקראת דיאסק. צלמים רבים מצלמים תמונות יפייפות אך לא בהכרח מודעים לטכנולוגיות ההדפסה הקיימות לרשותם ולצורך פיתוח תמונות מדהימות. לאחר שתכירו את ההדפסה, לא תרצו להדפיס בצורה אחרת. 

אז מה זה למעשה הדפסת דיאסק? או בשם הלועזי diasec ? 

דיאסק היא שיטת הדפסה שמתאימה יותר למוזיאונים וגלריות ויש לה יתרונות רבים. אז בין אם אתם מצלמים אומנות לצורך מכירה, או שאתם רוצים לפתח אומנות לצורך פרטי, ההדפסה הזאת תשפר את התמונה במאות אחוזים.

דיאסק נעשה לאחר ההדפסה של התמונה, בה בדרך כלל מדפיסים באמצעות הדפסת למדה אבל לא בהכרח. לאחר ההדפסה, מורחים מעל המשטח חומר אקרילי שהופך לזכוכית והתוצאות? מדהימות! התהליך נשמע פשוט, אבל הוא טיפה יותר מורכב ממה שזה נשמע ולכן יש לפנות לבית דפוס מקצועי שמתמחה בהדפסות מהסוג הזה. לאחר המריחה, ישנה עוד עבודה על המסגרת, בה צריך לדייק ולחתוך במקום הנכון. מה היתרונות של שיטת ההדפסה הזאת אתם שואלים?

התמונה יוצאת במראה 3D

התמונה נשמרת בין 80 ל100 שנה!

צבעים בולטים ועשירים

תמונה חדה יותר

למעשה במקום  שהאור ישתקף מעל פני הזכוכית, האור משתקף על ההדפס עצמו.

הדפסת דיאסק תעזור לכם לטייל עם האומנות שלכם ברחיב העולם, להעביר אותה מבלי החשש שהאומנות תיפגע וכמובן, תעלה את ערך התמונה בכמה רמות. ממליץ לכם להכיר את השיטה ולנסות. בהצלחה 

 

מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם !

שינוי גודל גופנים